3 sterren: voldoende, een redelijke ervaring
Prima, echter prijs APK is te hoog
Autobedrijf Otto de Gooijer wordt door haar klanten beoordeeld met een op basis van 999 referenties.
Prima, echter prijs APK is te hoog
Vriendelijk personeel / dito eigenaar - snappen \"de mens\"
Goede,betrouwbare indruk van dhr. de Gooijer, mooi bedrijf met zeer goede uitstraling.
Ik vind het een vriendelijk en behulpzaam bedrijf wanneer ik er een bezoek breng.
Erg positief. Je wordt serieus genomen en gehoord in je problem.
Vriendelijk ontvangst en goede monteur
Prima
Auto gekocht in 2014, vanaf de aanschaf ook de beurten laten uitvoeren.\r\nWordt er altijd vriendelijk en behulpzaam geholpen.
Zeer goed, naar 6 weken problemen met de versnellingsbak. Het autobedrijf nam geheel de verantwoordelijkheid, super!
Hele goede service! Een bedrijf met mooie auto\'s waarbij je geen ongewenste verrassingen tegemoet komt. Wij komen zeker terug bij de aankoop voor een nieuwe auto!!
Prima autobedrijf.\r\nVakkundige, rustige verkoper.\r\nKlantvriendelijk.
Goede ontvangst,vriendelijke verkoper die weet wat hij verkoopt.
Otto is een gedegen en ervaren automan, goed en bondig advies, prima verkoopgesprek, en de auto stond tip-top gereed op het afgesproken tijdsstip.\r\nUitstraling en netheid van het bedrijf is uitstekend!\r\nOntvangst uitermate vriendelijk en gastvrij, aflevering keurig verzorgt.
Mooi bedrijf met goede en vriendelijke verkopers en zeer goede monteurs .\r\nHele goede service en zal ze overhalen aanraden
goede ervaringen: korte lijnen en snelle reactie.
Buitengewoon goed, service staat hoog in het vaandel.
Top bedrijf\r\nAlles goed georganiseerd
APK keuring etc.
super, en woord houden